Dane kontaktowe:

Adres:

Biuro handlowe:
Grabonóg 67C
63-820 Piaski

+48 607 779 828
bok@folgos.pl

Dział Sprzedaży:

Manager sprzedaży:
Jakub Chmielewski
+48 609 883 160
jchmielewski@folgos.pl

Katarzyna Piotrowska +48 607 675 202 kpiotrowska@folgos.pl

Dorota Skorupska +48 607 771 607
+33 780 534 536 dskorupska@folgos.pl

Magdalena Malak +48 722 003 327 mmalak@folgos.pl

Dział Obsługi Klienta
i Logistyki:

Tomasz Łagódka
+48 607 779 828
bok@folgos.pl

Dział Administracji:

Manager Administracji:
Agnieszka Pawlicka
+48 661 690 271
apawlicka@folgos.pl

Dział Produkcji
i Zaopatrzenia:

Manager produkcji:
Paweł Kubala
+48 603 947 195
pkubala@folgos.pl

Dział Recyklingu:

Manager Działu Recyklingu:
Michał Stefaniak
+48 722 002 909
mstefaniak@folgos.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Nazwa firmy:
Numer telefonu:
Adres mailowy:

Wiadomość:

*Wysyłając formularz akceptuję politykę prywatności strony

*Administratorem danych osobowych jest:
FOLGOS Spółka z o.o. z siedzibą w Gostyniu, ul. Starogostyńska 10, 63-800 Gostyń Kontakt z Administratorem ochrony danych pod adresem e-mail: hklamecki@folgos.pl Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte:
a) w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony)
b) w wiadomości przesłanej na wskazany na stronie www.folgos.pl adres e-mail Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jak dojechać:

Dane firmy:

Siedziba firmy:
FOL-GOS Sp. z o.o., ul. Starogostyńska 10, 63-800 Gostyń

NIP: 696-187-60-96, REGON: 302084256, BDO 000143625
Kapitał zakładowy: 410.000,00 PLN w pełni opłacony,
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000588708

Kontakt:

Tel.: +48 607 779 828
E-mail: bok@folgos.pl
Nasi sprzedawcy
Jak dojechać?

Tu jesteśmy:

 

Copyright © 2020 Folgos Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone