Dane kontaktowe:

Adres:

Grabonóg 67C
63-820 Piaski

info@folgos.pl

Dział Sprzedaży:

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu:
Piotr Liszczyński
pliszczynski@folgos.pl

Jakub Chmielewski
+48 609 883 160
jchmielewski@folgos.pl

Magdalena Maćkowiak
+48 727 001 805 mmackowiak@folgos.pl

Michał Mierzyński
+48 727 001 804 mmierzynski@folgos.pl

Magdalena Malak
+48 722 003 327 mmalak@folgos.pl

Dział Logistyki:

Oliwia Żelichowska
+48 607 779 828
logistyka@folgos.pl

Dział Administracji:

Dyrektor Rozwoju
i Administracji:
Agnieszka Pawlicka
apawlicka@folgos.pl

Specjalista ds. Ochrony środowiska / Inspektor BHP:
Paulina Karkosz
+48 607 771 607
pkarkosz@folgos.pl

Dział Księgowości:

Zuzanna Lester
+48 885 129 888
ksiegowosc@folgos.pl

Dział Produkcji:

Manager produkcji folii:
Paweł Kubala
+48 603 947 195
pkubala@folgos.pl

Dział Recyklingu:

Manager Działu Recyklingu:
Michał Stefaniak
+48 722 002 909
mstefaniak@folgos.pl

Jak dojechać:

Dane firmy:

Siedziba firmy:
FOLGOS Sp. z o.o. , Grabonóg 67C, 63-820 Piaski

NIP: 696-187-60-96, REGON: 302084256, BDO 000143625
Kapitał zakładowy: 410.000,00 PLN w pełni opłacony,
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000588708

Kontakt:

Tel.: +48 607 779 828
E-mail: info@folgos.pl
Nasi sprzedawcy
Jak dojechać?

Tu jesteśmy:

 

Copyright © 2020 Folgos Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone