PROCES

PROCES PRODUKCJI I RECYKLINGU

PRODUKCJI I RECYKLINGU

Firma FOLGOS preferuje proekologiczne rozwiązania w cyklu produkcyjnym wyrobów ograniczając zużycie energii i materiałów według koncepcji 3xR (j. ang. Reduce, Reuse, Recycle – tłum. Redukuj zużycie/zapotrzebowanie, wykorzystuj ponownie oraz przetwarzaj).

Firma FOLGOS przeszła pozytywnie audyt EuCertPlast w lutym 2022 r. Oznacza to, że znaleźliśmy się w gronie certyfikowanych europejskich recyklerów. Nasi klienci mają więc pewność, że główny surowiec do produkcji nowej folii pochodzi z odzyskanej folii po-użytkowej, która dzięki procesowi recyklingu trafia ponownie do użytku. Potwierdzamy tym samym, że jesteśmy liderem Gospodarki Obiegu Zamkniętego w zakresie folii stretch.

Folgos zapewnia przyjazny dla środowiska i ustandaryzowany recykling tworzyw sztucznych.

plastic recycle

PRODUCENT FOLII Z RECYKLINGU

PRODUCENT

FOLII Z RECYKLINGU

FOLGOS jest producentem w pełni innowacyjnego produktu jakim jest ekologiczna folia stretch przeznaczona do zastosowań przemysłowych oraz rolniczych produkowana w 100% z surowców pochodzących z recyklingu.

100%

Używając naszej folii stajecie się Państwo
PIONIEREM NA RYNKU,
firmą dbającą o środowisko naturalne.

W wyniku przeprowadzonej analizy ekologicznej przez Spółkę Celową Uniwerystetu Ekonomicznego w Poznaniu Sp. z o.o. stwierdzono, że folia wytwarzana z surowców pochodzących w 100% z recyklingu produkowana przez naszą firmę w porównaniu z foliami obecnymi na rynku europejskim jest innowacją na skalę europejską. Opracowaliśmy unikalny proces technologiczny wytwarzania swojej folii na bazie recyklatu. 

Kontakt:

Tel.: +48 607 779 828
E-mail: info@folgos.pl
Nasi sprzedawcy
Jak dojechać?

Tu jesteśmy:

 

Copyright © 2020 Folgos Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone