Folgos stretch sklep

Zasady bezpiecznego pakowania paczek

2024-02-26 mjedryczkowska Comments Off

Aby paczka dotarła bezpiecznie do odbiorcy, ważne jest odpowiednie pakowanie. Oto kilka wskazówek, jak przygotować paczkę do wysyłki:

1. Wybierz odpowiednie opakowanie: Dobierz opakowanie, które jest wytrzymałe dostosowane do zawartości przesyłki. Pamiętaj, że wytrzymałość opakowania powinna być dostosowana do ciężaru i kształtu zawartości. Wybierając opakowanie, staraj się, aby nie było ono znacznie większe od wysyłanego przedmiotu. Jeśli masz w domu stare opakowanie, które pasuje do rozmiaru przesyłki, warto je ponownie wykorzystać.

2. Zabezpiecz zawartość: Przed umieszczeniem przedmiotów w paczce, upewnij się, że są one odpowiednio zabezpieczone. Wykorzystaj materiały takie jak papiergazety lub folia bąbelkowa aby chronić zawartość przed uszkodzeniem podczas transportu.

3. Zamknij paczkę: Upewnij się, że paczka jest dokładnie zamknięta. Wykorzystaj taśmę klejącą, aby zabezpieczyć wszystkie krawędzie.

Nie zapomnij o owinięciu przesyłki folią stretch, tak by dodatkowo dobrze ją zabezpieczyć. Odpowiednim wyborem będzie nasza folia, pochodząca w 100% z recyklingu!

KLIK folia czarna 3kg: https://sklep.folgos.pl/pl/p/Folia-stretch-czarna-3kg-23-m-rozciag-150/42

KLIK folia czarna 1,5kg: https://sklep.folgos.pl/pl/p/Folia-stretch-czarna-1%2C5kg-23-m-rozciag-150/51

4. Opisz przesyłkę: Na paczce powinna znajdować się czytelna etykieta z adresem odbiorcy. Upewnij się, że etykieta jest naklejona w widocznym miejscu i nie ma na niej żadnych przekreśleń ani poprawek.

Pamiętaj, że staranne pakowanie ma wpływ na bezpieczne dostarczenie paczki do adresata, a wybór naszej folii to ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu przyczyniasz się do ochrony środowiska.